Товар майбутнього. Де купити бетон в Луцьку

Останнім часом будується все більше монолітних будівель і споруд. Ну а одним з найбільш поширених матеріалів у будівництві є товарний бетон. В Луцьку його можна купити звернувшись в компанію "Інтертрейд", яка внесла величезний внесок у розвиток даного сегмента ринку і займає лідируючі позиції з продажу бетону в області.

Монолітне будівництво має безліч переваг. Це надійність, сеймостійкість, можливість вільного планування, відсутність технологічних швів та інші переваги. Ось чому товарний бетон (Луцьк) - це справжній товар майбутнього, без якого ніяк не обійтися в монолітному будівництві.

Що таке товарний бетон?

Товарний бетон виготовляється з метою його подальшого продажу і доставки на об'єкт клієнта. Компанія "Інтертрейд" виготовляє бетонні суміші з гранітного щебеню дрібної і крупної фракцій, пісок, цемент марки 500. Він має високий темп приросту ранньої міцності, високі показники водонепроникності, морозостійкості, довгий час зберігає рухливість і забезпечує гарне перекачування бетонної суміші бетононасосами. Застосовується для будівництва житлових, промислових і торговельних закладів з монолітного бетону, при будівництві заправних станцій, паркінгів, для виготовлення залізобетонних виробів, для будівництва масивних бетонних і залізобетонних споруд.

Товарний бетон (Луцьк) з доставкою на об'єкт - оцініть зручність!

Ми доставляємо товарний бетон по Луцьку та Волинській області. Бетонна суміш виготовляється в умовах строгого контролю у нашій атестованій лабораторії. Ціна нашої суміші, доставленої на ваш об'єкт, буде не набагато відрізнятися від саморобної. А якість саморобного продукту буде бажати кращого. Адже виготовляючи товарний бетон у Луцьку, ми враховуємо всі нюанси і тонкощі виробництва.

Переваги наших бетонних сумішей

- у щебені і піску немає забруднюючих домішок;

- здійснюється контроль за вологістю використовуваних матеріалів, склад суміші своєчасно коригується;

- контроль за температурою води замішування;

- застосування води потрібної жорсткості;

- ми вносимо цемент, щебінь, пісок та воду в точній послідовності. Це є гарантією якісного перемішування.

Звертайтеся в компанію "Інтертрейд", щоб купити товарний бетон в Луцьку з доставкою в будь-яку точку Волинської області. Дізнатися деталі ви можете у наших фахівців за контактними телефонами.