Залізобетонні вироби в Луцьку. Замовляємо у кращих!

Залізобетонні вироби являють собою різні плити перекриттів, перемички, деталі колодязів. Усі вони широко використовуються в сучасному будівництві. У цій статті ми хочемо познайомити вас з Волинською компанією, яка займає провідні позиції з виготовлення даної продукції. Інформація буде корисна всім, хто шукає, де замовити залізобетонні вироби в Луцьку, причому за найкращою ціною.

Якщо ви є жителем м. Луцька, вам точно знайомі головні будівлі цього міста. Торгові центри «Там-Там», «Слон», житлові комплекси «Колізей», «Рідний дім», «Еталон» - всі вони укомплектовані продукцією компанії "Інтертрейд". В даний час підприємство виготовляє більше сотні типорозмірів залізобетонних виробів. Вони виробляються серійно і за індивідуальними кресленнями.

Залізобетонні вироби (Луцьк) - тонкощі виробництва

Залізобетон є міцним матеріалом, який складається із сталевої арматури і бетону. Саме таке поєднання - бетону, який добре працює на стиск і арматури, яка протидіє згинаючим навантаженням, забезпечує затребуваність залізобетону в будівництві. Бетон утворюється завдяки реакції між водою та цементом, які скріплюють зерна заповнювачів у єдиний моноліт. Виробничий процес відбувається під суворим наглядом фахівців компанії "Інтертрейд".

Залізобетонні вироби (Луцьк) включають таку продукцію, як плити перекриття звичайного армування і попередньо напружені, марші, площадки, елементи колодязів, перемички, балконні плити, елементи огорож, фундаментів і підвалів. Виробництво кожного виробу здійснюється за особливою технологією. Застосовується певна арматурна система та склад бетону. Для конструкцій, що працюють на вигин, використовують напружений залізобетон.

Виробництво таких виробів має свої нюанси. Арматурні стрижні встановлюються на спеціальні упори в підготовлену форму, після чого вони натягуються за допомогою домкрата або термомеханічним способом. Після цього вони заливаються бетоном. Вироби проходять віброущільнення і теплову обробку. Ну а після затвердіння стрижні звільняються від кріплення, через що частково стискаються по довжині і передають напругу бетону.

Компанія "Інтертрейд" здійснює доставку виробів із залізобетону в будь-яку точку України. Ми обов'язково дотримуємося умови зберігання і транспортування виробів. Вони захищені від будь-яких механічних пошкоджень і підвищеної вологості. Коли залізобетонні вироби (Луцьк) доставлять до вас на об'єкт, обов'язково створіть для них комфортні умови зберігання.

Щоб зробити замовлення, звертайтеся до наших фахівців за контактним телефонам.