Армовані плити перекриття. Прискорюємо процес будівництва!

Як прискорити процес будівництва, отримати тепле міжповерхове перекриття, забезпечити надійний тепловий захист мансард? Відповідь буде очевидною для будь-якої людини, в тій чи іншій мірі пов'язаної з будівництвом. Армовані плити перекриття (Луцьк) найкраще справляються з усіма цими завданнями. Саме вони дозволяють вирішити безліч проблем, які виникають у будівництві будинків. Придбати ці вироби у Луцьку пропонує компанія "Інтертрейд" - один з лідерів у сфері виробництва залізобетонних виробів.

Армовані плити перекриття використовуються у промисловому, житловому, комерційному будівництві для організації міжповерхових горизонтальних перекриттів і покрівлі. Їх використання дає можливість отримати набагато якіснішу будівлю в плані утеплення, звукоізоляції, пожежної безпеки, а також прискорити весь процес будівництва.

Армовані плити перекриття (Луцьк) - замовляйте у кращих!

Вимоги до ефективності будівництва та відповідно до виробників бетонних виробів постійно зростають. Наша компанія здійснює виробництво плит перекриття та інших виробів за найсучаснішими технологіями. Весь процес виробництва знаходиться під суворим контролем якості.

Завдяки безлічі переваг і доступності в ціні наші плити використовуються в багатоповерховому будівництві. Вони дозволяють створити єдину конструцію з рівномірно розподіленим навантаженням на стіни. Таке перекриття характеризується підвищеною міцністю, холодостійкістю і відразу зносостійкістю.

Компанія "Інтертрейд" виготовляє плити перекриття, які можуть використовуватися з високою ефективністю в будь-якому будівництві. Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, надаємо консультації фахівців. Досвідчені технологи можуть надати інформацію по будь-якому виду продукції. Ще одна наша перевага - це доступні ціни. Ви можете бути впевнені, що у нас можна купити армовані плити перекриття (Луцьк) за найвигіднішою ціною. Виробництво товарів здійснюється як серійно, так і за індивідуальними кресленнями.

Продукцією компанії "Інтертрейд" опубліковані найбільші будівлі Луцька, серед яких торгові центри «Там-Там», «Слон», житлові комплекси «Колізей», «Рідний дім», «Еталон». Звертайтеся до нас, і ви обов'язково залишитеся задоволені співпрацею.