Перемички залізобетонні: чому вони настільки важливі для забезпечення довговічності будівлі?

Хочете найбільш ефективно вирішувати всі завдання сучасного будівництва? Тоді вам варто дізнатися, де замовити вироби, використання яких є одним з головних умов довговічності і міцності будівлі. Це перемички залізобетонні. У Луцьку їх виробляє компанія "Інтертрейд" - один з лідерів галузі, продукцією якого укомплектовані найбільші об'єкти області.

Що собою являють перемички залізобетонні?

Перемички залізобетонні являють собою вироби, які широко затребувані в сучасному будівництві. Саме вони дозволяють найбільш ефективно захистити вразливі і слабкі отвори дверей та вікон і посилити в цілому конструкцію будівлі. Їх застосовують для створення перекриттів над різними прорізами. Існує багато видів даних виробів: плиткові, брускові, плиточні, балкові, віконні, фасадні та інші.

Наша компанія виготовляє перемички з якісного бетону і сталевої гарячекатаної або термічно обробленої арматури різної товщини. Перемички з залізобетону забезпечують міцність і довговічність будівлі, її стійкість до землетрусів, а також інших несприятливих дій і навантажень. Ці вироби не мають обмежень з використання, тому ви запросто можете звести з них будь-яку споруду, наприклад, паркан.

Перемички залізобетонні (Луцьк) мають різний розмір, форму і призначення. Наша компанія здійснює виробництво виробів як серійно, так і за індивідуальними кресленнями. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені у якості продукції. Адже протягом усього процесу виробництва здійснюється суворий контроль якості. Наша компанія заслужила репутацію лідера галузі не дарма. Роблячи замовлення у нас, ви не ризикуєте нарватися на "умільців", які виготовили вироби в підпільних умовах. Безумовно, в цьому випадку ціна буде набагато нижча. Ось тільки безпеку вам ніхто не гарантує.

Компанія "Інтертрейд" - це команда професіоналів, які зроблять все для того, щоб зробити співпрацю вигідною для вас. Широкий асортимент продукції, індивідуальний підхід, консультації наших фахівців - це те, що ви отримуєте звернувшись до нас.

Дізнатися всі ваші деталі ви можете на нашому сайті або за контактними телефонами.