Сходові марші залізобетонні: міцність гарантована!

Які вимоги ми пред'являємо до сходових східців? Надійність? Безумовно. Міцність? Обов'язково. Довговічність - без цього ніяк. Всім цим вимогам найкраще відповідають сходові марші залізобетонні. У Луцьку замовити їх ви можете звернувшись в компанію "Інтертрейд". Ми багато років займаємося виробництвом різних залізобетонних виробів і займаємо впевнені позиції лідера галузі.

Сходові марші залізобетонні (Луцьк) - це найбільш затребуваний вид залізобетонних виробів. Вони застосовуються для будівництва зовнішніх і внутрішніх сходів у житлових і промислових спорудах.

Ми виробляємо марші з міцного армованого бетону. Застосовуються вони для створення різноманітних сходів в будівлях будь-якого типу - як в промислових, так і житлових будівлях. Ці вироби дуже міцні і надійні. Вони можуть витримувати дуже великі навантаження, забезпечують безпеку в застосуванні. Тому їх використовують в тих будівлях, де зазвичай знаходиться багато людей: в офісах, торгових центрах.

Сходовий марш із залізобетону являє собою похилу складову частину сходів. Він складається з рядів сходинок, закріплених на несучих балках. Згідно з правилами, таких сходів повинна бути не менше 3 і не більше 18.

Здійснюючи виробництво маршів із залізобетону, ми забезпечуємо суворий контроль якості на всіх етапах. Вироби мають підвищені міцнісні характеристики, завдяки чому можуть використовуватися в будь-яких кліматичних умовах.

Використовуючи марші із залізобетону, ви отримуєте безліч переваг в порівнянні з іншими матеріалами. Вони мають набагато більший строк експлуатації й більшу зносостійкість.

Компанія "Інтертрейд" практикує тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вироби виготовляються як серійно, так і за індивідуальними кресленнями. У нас працюють досвідчені фахівці, які можуть надати вам консультації і будь-яку технічну інформацію щодо продукції. Обравши співробітництво з нами, ви можете розраховувати на значні знижки, хоча ціни у нас і так цілком демократичні. Вся продукція має сертифікати та паспорти якості.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію, звертайтеся до нас за контактними телефонами.