Нюанси сезону - купити бетон з доставкою взимку

Останнім часом будівництво набирає значних обертів і мінусова температура взимку, заморозки, сніг і інші опади - не привід відкладати раніше заплановані роботи. Адже при правильному підході можна побудувати надійну і якісну будівлю за будь-яких погодних умов. А для значного прискорення будівництва компанія «Інтертрейд» пропонує замовити бетон, ціна якого - доступна.

Основні недоліки, з якими ви можете зіткнутися при будівництві взимку - це вимерзання води в бетоні і заморожування процесу гідратації, що завадить або взагалі унеможливить отримання стійкості бетоном. Адже коли при нормальних погодних умовах бетон ущільнюється в середньому близько тижня, то в холодну пору року ця процедура може зайняти більше трьох-чотирьох тижнів, що значно уповільнить будівництво.

Перед початком будівельних робіт в холодну пору року, коли температурний стовпчик опускається нижче нуля, варто дуже уважно поставитися до вибору будматеріалів, зокрема до того, як купити бетон з доставкою. Адже необхідно вибрати водотривку і морозостійку суміш, а саме це забезпечить стійкість і надійність будівлі.

Узимку слід використовувати цемент з високим тепловиділенням, що робить можливим його використання навіть при мінусовій температурі. Основне завдання при будівництві в холодну пору року - не дати замерзнути воді, що міститься в бетоні, адже тоді вона кристалізується і бетон з часом почне тріскатися. Але перед тим, як купити бетон від виробника, потрібно ретельно вивчити його властивості.

У наш час використовують кілька методів, щоб уберегтися від замерзання води в бетоні.

• Перший метод - бетон не замерзне, якщо в нього додати противоморозні добавки. Це найпоширеніший спосіб продовжити будівництво взимку. Більшість видів бетону йдуть вже з цими добавками. Так що при його покупці - уважно читайте інструкцію або порадьтеся з фахівцями. Не останню роль відіграє вартість, адже купуючи товарний бетон, ціна повинна відповідати його якості.

• Другий метод - це використання електропідігріву бетону. Але цей спосіб підійде тільки в тому випадку, коли у вас є можливість використовувати трансформатори.

• Третій метод, при якому можна накривати свіжий бетон плівкою або іншими утеплювачами, але при цьому потрібно стежити, щоб все надійно і щільно було прикрито.

• Ну і найсучасніший четвертий спосіб - це будівництво тимчасового укриття і підігрів бетону тепловими гарматами. Тобто потрібно створити намет, який слід також утеплити зверху, щоб менше теплого повітря виходило назовні.

Для створення бетонних доріжок, фундаментів, стяжок і інших робіт фахівці радять використовувати бетон М200 - ціна доступна і якість відповідає всім вимогам сучасного будівництва.

Середня тривалість набору бетоном міцності становить від однієї до трьох діб, але цей термін може коригуватися залежно, як від виду ваших робіт, якості бетону, так і температурного режиму. Якщо ви будете використовувати якісний матеріал і ретельно слідувати порадам фахівців, спорудження обов'язково буде міцним і надійним.

Компанія «Інтертрейд» пропонує якісні та надійні ЗБВ вироби, ціна - доступна. Щоб дізнатися більш детальну інформацію - звертайтесь за контактними номерами телефонів.