Вибрати й купити плити перекриття - основа успішного будівництва

Під час стрімкого зростання будівництва, швидко набирає обертів потреба в найякісніших будівельних матеріалах. Забудовники в більшості випадків не хочуть купувати сумнівну продукцію, а детально вивчають ринок і обирають найбільш надійних виробників.

У більшості будівництв не обійтися без такого виробу, як залізобетонні плити. На вигляд - це багатопустотні плити, які використовуються для формування міжповерхових перекриттів. Їх застосовують як для будівництва багатоповерхівок, так і для невисоких приміщень. Основна перевага цих плит - це порівняно невелика вага, що досягається за рахунок пустот всередині плити, але які ні в якому разі не зменшують їх міцності. Сьогодні ціни на залізобетонні вироби досить різні, але на ЖБ плитах не варто економити - адже це основа будівництва.

Отже, які переваги залізобетонних плит і як правильно їх вибрати, щоб не витратити зайві кошти - читайте далі.

На перший погляд може здатися, що всі плити однакові. Але вони бувають різні як за вагою, розміром, структурою, так і за ціною. Щоб купити плити перекриття, слід ретельно вивчити не тільки ринок будматеріалів, так і ваші можливості, і плани щодо майбутнього будівництва.

Залізобетонні плити складаються з бетону та арматури. Мають вони такі переваги:

 • • здатні витримувати як досить низькі, так і високі температурні режими, але при цьому не втрачають своєї міцності і надійності;
  • досить легкий монтаж;
  • на них не впливають хімічні та біологічні показники навколишнього середовища;
  • плита залізобетонна - ціна доступна, адже від цього зменшиться сама вартість всього будівництва, що теж не може не радувати;
  • ще одна з переваг цих плит - це висока вологоізоляція.
  • також ці плити мають високу міцність до виникнення дрібних і великих тріщин;
  • ці плити забезпечують відмінну звукоізоляцію, що значно знижує можливість попадання в приміщення зайвих звуків;
  • внутрішні порожнини, в першу чергу, зменшують вагу плити, чим значно зменшується навантаження на фундамент.


Крім бетонних плит ви можете купити бетонні кільця, ціна - досить доступна. Без них теж неможливе якісне будівництво. Через порожнини, які знаходяться в залізобетонних плитах, також досить зручно прокладати різні кабелі, сигналізацію або електрику.

Важливою умовою при покупці залізобетонних плит є їх транспортування і розвантаження. Адже вибрати якісні плити недостатньо, потрібно бути впевненим, що їх доставлять вам неушкодженими. Отже, розвантажувати плити потрібно кранами. Забороняється перетягування плит, а також їх кидання.

Загалом, від того, які ви купите плити і за якою ціною, багато в чому буде залежати загальна вартість будівництва. Також ви можете ще додатково замовити бетон, ціна за куб, доставка - цілком виправдані витрати, оскільки значно прискорюють роботу.

Компанія «Інтертрейд» пропонує купити якісні ЗБВ плити, ціна вас приємно здивує. А також забезпечить своєчасну доставку товару. За довідками звертайтеся за контактними даними.