Бетонні кільця від компанії

Якого б широкого використання не набувало централізоване водопостачання, однак навіть зараз досить велика кількість людей використовує свердловини або колодязі. Можливо, це пов'язано з тим, що якість води з колодязя часто не поступається проточній.

Отже, той, хто хоче мати колодязь повинен ознайомитися з тим, що необхідно для його споруди. Сама конструкція не є надзвичайно складною, однак справу побудови колодязя варто довіряти тільки досвідченим і відповідальним майстрам. Основу колодязя складають кільця залізобетонні, а ось доповнюючими елементами є дно і кришка.

Оскільки головними елементами є саме вони, хотілося б зупинитися на тому, які особливості мають бетонні кільця. Ціна на кільця для колодязя буде залежати від ряду параметрів. Розглянемо основні розміри бетонних кілець.

1) Внутрішній діаметр. Від цього залежить ширина майбутнього колодязя. Доступний діапазон діаметрів від 1000 до 2000 мм.
2) Товщина стінки. Вона грає важливу роль в міцності колодязя, а значить і в терміні його використання. Цей параметр корелює з внутрішнім діаметром і становить 80-100 мм.
3) Висота кілець. Ця якість варіює від 300 до 1000 мм. При виборі кілець певної висоти обов'язково потрібно враховувати очікувану глибину майбутнього колодязя.

Згідно з перерахованими вище параметрами буде варіюватися і вага кілець від 600 до 1500 кг, а також обсяг. Вага кілець має значення у визначенні ціни на вантажоперевезення при будівництві.

Загалом широко відомою перевагою бетонних колодязів над цегляними є те, що вони швидше споруджуються, а також бетон, як будівельний матеріал дешевший, ніж цегла. Крім того, бетонні колодязі в середньому мають більш тривалий термін експлуатації, ніж цегляні.

Кільця повинні мати якомога меншу водопроникність, а також бути стійкими до впливу низьких температур.

Бетонні кільця можуть бути прості і замкові. Прості є більш дешевими, проте кільця із замками забезпечують кращу герметизацію колодязя.

На додаток до кілець потрібно підібрати бетонні плити для днища і перекриття. Днище має бути зроблене з твердого бетону високої щільності, щоб витримати вагу колодязя і води.

Усі компоненти колодязя з легкістю можна знайти і замовити в компанії "Інтертрейд". У нас матеріали з високим діапазоном підбору індивідуальних характеристик, що важливо при добре заздалегіль продуманому проекті колодязя. Адже вдало підібрані елементи колодязів - одна з найважливіших складових для забезпечення сім'ї якісною питною водою.