Де замовити бетон з доставкою в Луцьку?

Останнім часом бетон набуває провідну роль серед будматеріалів. Усе більше бетонних конструкцій різної величини можна побачити на вулицях великих і малих міст, сіл. Тому замовити бетон з доставкою є одним з першочергових питань практично на кожному будівництві.

Які марки бетону існують?

1) Бетон М100 використовують на початкових стадіях будівництва ще при закладці підфундаментної основи. Потім, уже на такому бетоні зводять арматурні конструкції.

2) Бетон М150 відмінно підходить для створення легких фундаментів під споруди невеликого розміру, а також садових і пішохідних доріжок.

3) Бетон М200, або ж інша його назва бетон в15, найчастіше застосовують при спорудженні автомобільних доріг і великих трас. Він має високу міцність і часто потрібен для бетонних подушок.

4) Бетон М250 називають "золотою серединою", що робить його придатним для великої різноманітності робіт. Найчастіше такими роботами є монтаж естакад і трубопроводів, виготовлення фундаментних блоків і бетонних кілець, а також перекриттів між поверхами в багатоповерхових висотних будівництвах.

5) Бетон М300 - найбільш популярна і поширена марка з широкою сферою застосування. Вироби з такого бетону володіють еластичністю і пружністю.

6) Бетон М350 теж останнім часом набирає обертів популярності і використання. При його установці користуються глибинними вібраторами. Доцільно вибирати цю марку бетону при побудові колон, які повинні підтримувати майбутні важкі конструкції. Недоліком такого бетону ще на стадії заливки може бути його чутливість до вологості.

7) Бетон М400 - досить дорогий, що обумовлено його високою якістю. Висока частка цементу призводить до швидкого схоплювання бетону, за що його найчастіше використовують при будівництві великих за площею об'єктів. Найкраще буде застосовувати при будівництві споруд з очікуваними великим навантаженнями на поверхню або ж тих, які повинні відповідати високим вимогам безпеки: торгові і торгово-розважальні центри, спортивні комплекси, басейни, аквапарки.

Крім заливного бетону, можна використовувати також готові фундаментні плити. Такі конструкції дозволяють скоротити обсяг необхідної допоміжної техніки і час укладання фундаменту. Вони ідеально підходять для створення стін льохів, підвалів та інших підземних або частково підземних конструкцій.

Тепер купити товарний бетон (Луцьк, Рівне) можна через інтернет. Пропонуємо звернутися в компанію "Інтертрейд". Ми готові запропонувати якісний бетон різних марок. Здійснюємо оперативну доставку.

Нехай ваші споруди будуть стійкими і довговічними!