Залізобетонні лотки, Луцьк

Залізобетонні лотки, Луцьк
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5221171
 

Опис Залізобетонні лотки, Луцьк

Лотки та плити перекриття лотків досить широко використовуються практично у всіх галузях будівництва, але особлива роль їм відведена в прокладці теплотрас та інших інженерних мереж. Залізобетонні лотки дозволяють закрити спільний доступ до важливих систем постачання стороннім особам, що у свою чергу підвищує рівень безпеки і є запорукою довгої та безперебійної роботи такої системи.
Залізобетонний лоток являє собою спеціальний складовий елемент каналів лоткового типу, на виробництві якого застосовуються виключно важкі марки бетону в комплексі з армованими сітками і каркасами. Підсумкова конструкція виглядає, як габаритна скоба у формі прямокутника з поперечним перерізом у вигляді літери П. Кожен лоток ЗБВ повинен в обов'язковому порядку бути оснащений особливими монтажними отворами або петлями. Сучасні залізобетонні лотки виготовляють з високоміцних марок бетону, відрізняються рядом важливих фізико-хімічних якостей:
- стійкість до морозів;
- високі показники міцності;
- тривалий термін експлуатації;
- стійкість до фізичних навантажень;
- герметичність;
- водостійкість та ін.

Сьогодні всі трубопровідні системи і різні будівельні матеріали з теплоізолюючими властивостями в процесі оснащення підземних комунікаційних систем встановлюються з використанням лотків із залізобетону. Таким способом труби та інші елементи інженерних конструкцій отримують необхідний захист від найрізноманітніших негативних чинників фізичного та хімічного походження. Після такої укладки виконується процедура гідроізоляції, а потім проводиться установка ще одного захисного шару у вигляді плит перекриття лотків. Їх зварюють за допомогою спеціальних пристроїв і професійних скоб з металу.

Здійснюється самовивіз товару.

Купити лотки, Луцьк і Волинська область, можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта. Повністю ознайомитися з прайсами на будівельні матеріали нашої фірми можна тут.

Товари з рубрики - Інше

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Товарний бетон Луцьк, плити перекриття, залізобетонні вироби - ПП Інтертрейд
(основний офіс)

Україна, Волинська, Луцьк, Індустріальна, будинок 6
  • +38 (0332) 71-90-XX

Прайси

Прайс 01.04.2018-1

03.04.2018

Прайс 01.04.2018-1 Прайс

 

 

Прайс 04.03.2018-2

03.04.2018

Прайс 04.03.2018-2 Прайс

 

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги